Restoran Sorunları Ve Çözüm Önerilerimiz.

MUTLU İŞLETMECİ, MUTLU MÜŞTERİ
SİZİ TEKNOLOJİ İLE DESTEKLEYEREK İLERİLERE TAŞIYORUZ.

Günümüzde kuryeler işletmenize yönelik farklı sorunlara sebep oluyor.Düzgün iş bilen kurye olmaması, adres bilmemesi , maliyetler yüzünden genç insanların çalıştırılması, vaktinde teslimat yapılmaması, müşteriye güzel davranmaması, siparişten sonra direk işyerine gelmemesi vb. Bir çok problem var.

Bu sorunlardan birini yaşıyorsanız bir de bizim çözümümüzü inceleyin

Öncelikle kuryenizi takip etmeniz gerekiyor.Kuryelerinizi harita üzerinde gördüğünüzü düşünün ve ne zaman gelecek, nerede, kaç dakikaya burada bunları bildiğinizi ve buna göre yönlendirdiğinizi düşünün.Bir kuryenin size saatlik maliyeti 10 tl ile 23 tl arası değişiyor.Bir saatte 3, 4 sipariş atmanız maliyetinizi direk düşürür.Bunun yanı sıra müşterilerinizin anlık olarak kuryeniz hakkında direk size yorum yapması kurye kaynaklı mağduriyetinizi önleyecektir.Bunları ve daha fazlasını size sağlıyoruz.

Günümüzde insanlar artık telefonla arayarak sipariş vermeye bile üşenir oldu.Online sipariş sistemleri gitgide artıyor.Bu noktada siz de birçok firmaya kayıt olarak oradan gelen siparişleri değerlendiriyorsunuz.Fakat bunun için ciddi komisyonlar ödüyorsunuz.

Sizi Komisyonlardan Kurtarıyoruz!

Komisyonlardan kurtulmak ve online sipariş imkanlarını da kaçırmamak adına sizin işletmenize özel olarak APP STORE ve PLAY STORE'da yayınlanmak üzere müşterilerinizin kolay sipariş verebileceği, komisyonlardan, iş yükünden, yanlış anlaşılmalardan kurtulduğunuz online sipariş alma imkanı sunuyoruz.

Reklam vermenin bir çok yolu var ve restoran işletmecileri olarak en çok broşür bastırıp dağıtma yoluna gidiyoruz.Eski bir yöntem olmasına karşın bu zannettiğimiz kadar etkili de değildir.

Etkili Reklam Yöntemi

Teknoloji her geçen gün ilerliyor önemli olan müşterilerimiz ve onların ilgi odakları bu doğrultuda da en etkili kanallar facebook, instagram, twitter bu kanallardan düşük maliyetlerle etkili reklam verebilirsiniz.

İşletmeci olarak en büyük problemlerden biri de işletme başından ayrılamamamız.İşimizi dışardan takip edebilmenin bireysel insanlarla güvene dayalı olması.

Bir işletmenin personelleriyle tabiki güvene dayalı bir yapısı olmalı ama işletmeyi direk bu konuma bırakmak çok risklidir.Bu sebeple biz de işletmenizi dışardan anlık olarak kontrol edebileceğiniz hatta paket siparişlerinizi bile cep telefonundan görüp yönetebileceğiniz sistemler tasarladık.

Telefonla sipariş almak bir işletmenin en güzel gelir kaynaklarındandır.Ancak restoranda zamanın az olması, diğer işler, müşterişlerle ilgilenirken bunu yapmak oldukça zahmetli bir iştir.

Bu noktada düşünün müşteri arıyor anlık olarak önünüzde müşteri telefonu, ismi ve adresi çıkıyor müşterinize adıyla hitap edip sadece siparişinizi alıp kısa sürede kaliteli bir hizmet sağlıyorsunuz.Ayrıca iş yoğunluğunuz olduğu bir anda size 10 sn gibi kısa bir sürede en doğru şekilde sipariş almanızı sağlıyoruz.

Öncelikle bir işletmenin marka değeri kazanması için en önemli unsur isim bilinirliğini sağlamaktır.Bunu bir çok yöntemle sağlayabilirsiniz.Müşteri memnuniyeti odaklı giderseniz uzun zaman sürebilir ama işletmenizi sağlam bir temele oturtursunuz.Tabiki hızlı yöntemlerde mevcut reklam vermek.Tanıtımlar yapmak.

Bu noktada biz sizin işletmenize özel olarak APP STORE ve PLAY STORE'da yayınlanmak üzere müşterilerinizin kolay sipariş verebileceği, tüm menünüzü görüp diğer insanlarla paylaşımın kolay olduğu bir sistemi öneriyoruz.Bu sistemle herkesin cep telefonuna kadar girmiş olacaksınız ve markanız tescillenecek.

RestoranYönetimi

Bizi Takip Edin