POS/ADİSYON SİSTEMİ

Masa Yönetim Sistemi ve Dahası

Adisyon, cafe ve restoran operasyonlarınızı online olarak, herhangi bir cihaz üzerinden yönetebileceğiniz, web tabanlı POS sistemidir.

 1. Sabit bir cihaz gereksinimi olmayan sistemimiz; işletmeye her yerden bağlanabilmeyi ve anlık ulaşarak yönetme fırsatı sağlıyor.
 2. Sistemin kullanılması kolaydır.Tüm personeliniz aynı gün adapte olacaktır.Personel yetki tanımlaması yapabilir ve tüm personelinizin başarısını ve hatalarını görme imkanınız olacak.
 3. Tüm ürünlerinizin stok takibini yapabilir, satış istatistiklerinizi ayrıntılı olarak (ürün bazlı, personel bazlı, şube bazlı)görebilirsiniz.Ayrıca sizin ön muhasebenizide yapabilir
pos sistemi,adisyon sistemi,mobil uygulama,kurye takip,caller id,site yapmak,site yaptırmak,komisyonsuz,düşük maliyet,online sipariş,yemek siparişi,ne yesem,ne yemeliyim,çok acıktım pos sistemi,adisyon sistemi,mobil uygulama,kurye takip,caller id,site yapmak,site yaptırmak,komisyonsuz,düşük maliyet,online sipariş,yemek siparişi,ne yesem,ne yemeliyim,çok acıktım pos sistemi,adisyon sistemi,mobil uygulama,kurye takip,caller id,site yapmak,site yaptırmak,komisyonsuz,düşük maliyet,online sipariş,yemek siparişi,ne yesem,ne yemeliyim,çok acıktım
DEMO HESAP KULLANICI HESAPLARI Kullanıcı Adı: rygarson
Şifre : 123456
Not : bu şifreyi soldaki ekrana giriniz.
Kullanıcı Adı: rymutfak
Şifre : 123456
Not : bu şifreyi sağdaki ekrana giriniz.
Not : Demo hesaptır tüm özelliklere erişilemez.
Tam ekran moduna geçerek daha detaylı görebilirsiniz.

POS/ADİSYON SİSTEMLERİ

 • Şubelerinizi Her Yerden Takip Edin Yönetin

  Şubelerinizi tek bir yerde görün istatistiklerini karşılaştırın ayrıntılı olarak görün.Şu anda yoksa bile ileriye dönük sistemimize diğer şubelerinizi dahil edebilirsiniz.

 • Sizin İş Yükünüzü Azaltıyoruz

  Ön muhasebenizi tutar, istatistiklerinizi, maliyet kar hesaplarını yaparak hepsine tek yerden görüp yönetme imkanıyla sizin iş yükünüzü azaltıyoruz.

 • Maliyetleri Düşürün

  Tarayıcısı olan ve internete bağlı her cihazdan sistemimizi kullanabilirsiniz.Ayrıca el terminallerine ödiyeceğiniz ek ücretler ve onlara ait yıllık ödemelerden kurtulun sistemimiz bunu içinde barındırıyor ve tablet, telefon vb. cihazlarla masalarınızı yönetin.

pos sistemi,adisyon sistemi,mobil uygulama,kurye takip,caller id,site yapmak,site yaptırmak,komisyonsuz,düşük maliyet,online sipariş,yemek siparişi,ne yesem,ne yemeliyim,çok acıktım

Pos/Adisyon Sistemi

pos sistemi,adisyon sistemi,mobil uygulama,kurye takip,caller id,site yapmak,site yaptırmak,komisyonsuz,düşük maliyet,online sipariş,yemek siparişi,ne yesem,ne yemeliyim,çok acıktım

Size istediğiniz isim üzerine domain alarak sistemi buraya kuruyoruz.Sistem tüm şubelerinizi masalarınıza tüm istatistiklerinize giderlerinize kadar görme imkanı sağlıyor.

Restoranınızın çok mutfaklı, bölmeli olması buna adapte olabilmesi, bundan ziyade mutfak kısmında tüm siparişlerin görülüp ayrılabilmesi gibi özellikleri programımızı vazgeçilmez kılıyor.

RestoranYönetimi

Bizi Takip Edin