MOBİL UYGULAMA

İşletmenizi, APP STORE & PLAY STORE'da sizin logonuz ve isminizle yayınlayarak aracıları devreden çıkartıyor ve sizi komisyonlardan kurtarıyoruz.

 1. İnsanların her işlemini internet üzerinden ve telefonla yaptığı çağımızda bu uygulama sayesinde aracıları devreden çıkartarak rahat bir nefes alabilirsiniz.
 2. Sizi iş yükünden kurtarıyoruz.telefon trafiğine artık son.Yanlış alınan siparişlere,anlaşılmayan adresler bu uygulamayla son buluyor.
 3. Size açtığımız panelle kendi kampanyalarınızı oluşturabillir, müşteri bağlılığı adına sizin müşterilerinize özel puan kazandırabilirsiniz.
pos sistemi,adisyon sistemi,mobil uygulama,kurye takip,caller id,site yapmak,site yaptırmak,komisyonsuz,düşük maliyet,online sipariş,yemek siparişi,ne yesem,ne yemeliyim,çok acıktım pos sistemi,adisyon sistemi,mobil uygulama,kurye takip,caller id,site yapmak,site yaptırmak,komisyonsuz,düşük maliyet,online sipariş,yemek siparişi,ne yesem,ne yemeliyim,çok acıktım pos sistemi,adisyon sistemi,mobil uygulama,kurye takip,caller id,site yapmak,site yaptırmak,komisyonsuz,düşük maliyet,online sipariş,yemek siparişi,ne yesem,ne yemeliyim,çok acıktım

MOBİL UYGULAMA

 • Aracılara İhtiyaç Duymayın

  Gelecek mobil platformlar üzerinde;
  insanlar günümüzde telefonla aramaya erinirken en az 5 dk'da bir telefonlarına bakmaktadır.Buda bize kaçırılmaması gereken bir fırsatı gösterir.Sizde bu fırsata yönelerek aracılarıları devre dışı bırakabilir ve ödeyeceğiniz komisyonları kar olarak sayabilirsiniz.

 • İş Yüklerinizi Azaltabilirsiniz.

  Telefonla gelen siparişler, adresini anlatamayan müşteriler, yanlış anlaşılan siparişler, bir sürü işiniz varken sizi telefonda sipariş verirken oyalayan müşteriler bunların hepsi size ekstra yük.Bu uygulama sayesinde hepsinden kurtulabilirsiniz.Hatta müşterilerimizi düşünerek adres bilmeyen müşterilere özel konum çek butonu koyduk.

 • Bundan Sonra Kampanyanızı Siz Oluşturun.

  Kampanyalar müşteri bağlılığında ve artmasında en etkili yollardan biridir.Bu konumdada sizin kendi müşterinize özel olarak tasarlamanızın size etkisi çok büyük olacaktır.

pos sistemi,adisyon sistemi,mobil uygulama,kurye takip,caller id,site yapmak,site yaptırmak,komisyonsuz,düşük maliyet,online sipariş,yemek siparişi,ne yesem,ne yemeliyim,çok acıktım

MOBİL UYGULAMA

pos sistemi,adisyon sistemi,mobil uygulama,kurye takip,caller id,site yapmak,site yaptırmak,komisyonsuz,düşük maliyet,online sipariş,yemek siparişi,ne yesem,ne yemeliyim,çok acıktım

Bu uygulamayı sizin adınıza sizin logonuzla hazırlayarak APP STORE ve PLAY STORE'da yayınlıyoruz.Bu uygulamanın fiyatı sabittir.Herhangi bir komisyon almıyoruz.Bunun dışınca bize herzaman ulaşabilir ve menü, fiyat güncellemeleriniz 24 saat içinde yapılacaktır.

Size destek olmak adına tasarladığımız bu programın en güzel yanı geliştirilebilir olması ilerleyen dönemde güncellemelerle farklı özellikler eklenebilir.Standart güncellemelerden ek ücret alınmaz.Yanlızca özel taleplerinizi makul ücretlerle yapabiliriz.

Bir hafta içinde PLAY STORE'da yayınlanır,10 gün içinde
APP STORE'da yayınlanır.

RestoranYönetimi

Bizi Takip Edin